19. júla 2012

Nápad na StartUp

Inšpirovaný Johnovým blogpostom o hodnoteniach mi prišla na rozum takáto služba:

spraviť systém, kde by zákazníci mohli hodnotiť obchod - presne ako Overené zákazníkmi od Heureky, akurát by to bolo univerzálne použiteľné - v celosvetovom merítku, že idem si kúpiť hocičo tak si predtým pozriem hodnotenia obchodu - resp. tej služby (s tým, že by to nebolo spojené len s porovnávačom cien).

Existuje už niečo také? Ja nič nepoznám, čo ale ešte nič neznamená...

Kto by do toho so mnou išiel?

4 komentáre:

 1. znie to veľmi zaujímavo :) ale či takáto služba funguje celosvetovo netuším

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zní to fajn, mám něco podobného a dost menšího na recenzezdarma.cz..
  Problém je asi v tom, přinutit lidi k tomu, aby tam svoje hodnocení napsali - hlavně na ten web ty lidi dostat. Jinak už je to klasická reviews myšlenka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten systém by musel byť napojený na reálnych zákazníkov, lebo inak by tam na sto percent vznikali FAKE, recenzie. V Čechách je to riadny problém teraz. Je tam jeden monopol, ktorý sa správa, ako výpalník. http://m.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mišo Truban s Websupportu rozbieha službu, kde môžu klienti hodnotiť komunikáciu s nimi zo strany firiem, sa mi zdá, že im môžu posiela aj nejaké fiktívne euráče alebo niečo podobné. Neviem či by niečo takéto bolo možné len tak free, ako je vyššie spomínané, tak by to skončilo asi nejakým klamlivým hodnotením. Ale umožňovať toto hodnotenie len kleintom, ktorých sa to týka priamo, to by bolo o niečom inom.

  OdpovedaťOdstrániť